AMEK Offshore :

O nas
AMEK Offshore Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz świadczeniem usług w zakresie obróbki mechanicznej. Dostarczamy naszym Klientom części, podzespoły i gotowe urządzenia wykonane według dokumentacji własnej lub powierzonej przez Klienta. Obszarami działalności naszej firmy są rynki: offshore, morski i śródlądowy. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania inżynieryjne oraz pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną wszystkich naszych produktów.
Historia
Firma AMEK Offshore Sp. z o.o. została utworzona w 1994r jako Wielobranżowa Spółka z o.o. AMEK i działała pod tą nazwą do 2014r. Założycielem firmy był Artur Składzień obecny Prezes Zarządu, który bazując na znajomość potrzeb rynku skandynawskiego rozpoczął współpracę z firmami z tego obszaru. Rozpoczęcie szerokiej współpracy z norweską firmą Seasafe Transport A/S z Oslo w zakresie produkcji osprzętu kontenerowego zapoczątkowało powstanie własnej bazy produkcyjnej, w miejscu obecnej siedziby firmy.
Jakość
W celu utrzymania odpowiedniej pozycji rynkowej firmy oraz chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i być konkurencyjnym w obszarze naszego działania na początku 2014r. rozpoczęliśmy prace związane z wdrożeniem Systemu Zarządzania Jakością według wymagań normy ISO 9001:2008. Wymagało to zaangażowania wszystkich pracowników i wprowadzenia koniecznych zmian w strukturach organizacyjnych firmy, wysiłek ten w październiku 2014r. został uwieńczony certyfikatem DNV GL.

Aktualności :